Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Veternička rampa - Četvorosoban stan 97m2 sa krovnom terasom i povratom PDV

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,049 €/m2
  • Površina: 97 m2
PRODAJA

198,790 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004103
  • Površina : 97 m2
  • Cena : 198,790 €
  • Cena po m2 : 2049.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji sa povratom PDV. Lokacija - Veternička rampa. Nalazi se na II spratu objekta, trostrano orijentisan. Sastoji se od sledećih prostorija: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet, dve terase, plus krovna terasa, hodnik. Grejanje je podno, na toplotne pumpe, efikasan i ekonomičan sistem grejanja. Ugrađene inverter klime. Rok završetka - mart 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunat PDV i posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija i gledanje stana pozvati na 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

200,000 €

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

205,150 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,108 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

201,730 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,967 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Salajka

205,382 €

Novi Sad, Salajka - Četvorosoban stan 80m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,567 €/m2
  • 80 m2