Novi Sad - Liman 2

Liman 2, dvoiposoban stan. 75m2.

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

193,125 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004161
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 193,125 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 6/10

Pravi porodični stan na izvrsnoj lokaciji između Promenade i Dunava, blizu škole i fakulteta, limanskog parka. Klasičan raspored sa odvojenom kuhinjom, terasa iz dnevne sobe, kupatilo, ostava, 2 spavaće. U izvornom je stanju i zahteva baš kompletno renoviranje ( izuzev kupatila). Uknjižen bez tereta , može se kupiti putem stambenog kredita. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. 0693831007 Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

197,600 €

Prodaja trosobnog stana, Bulevar Evrope-76m2 ID#11705…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

187,250 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,926 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,530 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

197,870 €

Na prodaju četvorosoban stan – 69,13 m², Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,862 €/m2
  • 69 m2