Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Veternička rampa - Petosoban stan 107m2 sa krovnom terasom od 100m2

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,098 €/m2
  • Površina: 107 m2
PRODAJA

224,510 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004104
  • Površina : 107 m2
  • Cena : 224,510 €
  • Cena po m2 : 2098.22 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/2

Prodaje se petosoban stan u izgradnji sa povratom PDV. Lokacija - Veternička rampa. Nalazi se na II spratu objekta, trostrano orijentisan. Sastoji se od sledećih prostorija: dnevna soba sa trpezarijskim delom i kuhinjom, četiri spavaće sobe od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom i terasom,još jedno kupatilo, odvojen toalet ,druga terasa, plus krovna terasa. Grejanje je podno, na toplotne pumpe, efikasan i ekonomičan sistem grejanja. Ugrađene inverter klime. Rok završetka - mart 2027. godine. U oglašenu cenu je već uračunat PDV i posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija i gledanje stana pozvati na 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

215,000 €

Novi Sad, Avenija Garden, Lux namešten trosoban stan sa garažom…

  • Soba: 3.0
  • 3,583 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Sajmište

226,600 €

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA…

  • Soba: 5.0
  • 2,079 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Banatić

226,600 €

Prodaje se moderan duplex stan u Novom Sadu, na uglu Rumenačke ulice i Bulevara Jaše Tomića- 92m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,463 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Detelinara

220,000 €

ČETVOROSOBAN STAN *DUPLEX *NOVA DETELINARA ID#10030…

  • Soba: 4.5
  • 2,366 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Grbavica

233,800 €

ODLIČAN DUPLEKS - Grbavica* ID#10488…

  • Soba: 3.5
  • 2,817 €/m2
  • 83 m2