Novi Sad - Liman 4

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na prvom spratu zgrade starije gradnje sa liftom, većim delom dvorišno orijentisan. Sastoji se iz dn

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,446 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019352
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2446.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/7

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na prvom spratu zgrade starije gradnje sa liftom, većim delom dvorišno orijentisan. Sastoji se iz dnevnog broavka sa trpezarijom i izlazom na prelepu veliku i široku terasu sa ostavom, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, toaleta, kupatila i ostave u stanu. Stanje stana je izvorno ali održavano, potrebna ulaganja. Zgrada je uredna i poseduje tavanske prostorije, biciklanu. Grejanje je centralno gradsko. ODLIČNA PRILIKA - NE PROPUSTITE! Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861…

  • Soba: 2.5
  • 2,955 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2