Novi Sad - Centar

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je uknjižena 1/1 i bez tereta, što omogućava sigurnu kupovinu,

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,708 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032206
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3708.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/3

Srpski: Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je uknjižena 1/1 i bez tereta, što omogućava sigurnu kupovinu, kao i mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Odlična prilika kako za život u samom centru, tako i kao investicija za izdavanje. Šifra: 1032206 Kontakt: 063 882 2439 Agencija Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174 English: Studio apartment with a gallery for sale in the very city center. Located in the attic, the apartment is fully furnished and ready for immediate move-in with no additional investment required. The property is fully registered (1/1) with no encumbrances, allowing for a secure purchase and eligibility for mortgage financing. An excellent opportunity both for living in the city center and as a rental investment. Code: 1032206 Contact: +381 63 882 2439 Moj Dom Real Estate Agency, Novi Sad – License No. 174 Русский: Продается студия с галереей в самом центре города. Квартира находится в мансарде, полностью меблирована и готова к немедленному заселению без дополнительных вложений. Недвижимость зарегистрирована 1/1 и без обременений, что обеспечивает безопасную покупку и возможность оформления ипотеки. Отличный вариант как для проживания, так и для сдачи в аренду. Код: 1032206 Контакт: +381 63 882 2439 Агентство Moj Dom Nekretnine, Нови-Сад – лицензия №174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

86,000 €

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera ID#10476…

  • Soba: 0.5
  • 3,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Podbara

85,000 €

Jednosoban stan u Centru, Novi Sad, 27 m²…

  • Soba: 1.0
  • 3,148 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

82,750 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,183 €/m2
  • 26 m2