Novi Sad - Adice

Na prodaju je izuzetna prilika za sve koji traže svoj mali kutak prirode, dovoljno blizu grada za svakodnevnu dostupnost, a opet dovoljno izdvojen da pruži mir, tišinu i potpuni osećaj boravka u zelenilu. Parcela površine 720 m² predstavlja pol

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 620 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

46,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004908
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 46,500 €
  • Cena po m2 : 620.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Površina placa: 720 m2

Na prodaju je izuzetna prilika za sve koji traže svoj mali kutak prirode, dovoljno blizu grada za svakodnevnu dostupnost, a opet dovoljno izdvojen da pruži mir, tišinu i potpuni osećaj boravka u zelenilu. Parcela površine 720 m² predstavlja polovinu veće celine (kupuje se u idealnom delu) i idealna je za porodično uživanje, vikend beg ili dugoročnu investiciju u prostor koji nudi balans između urbanog života i prirodnog okruženja. Na zemljištu se nalazi uknjižena vikendica, što dodatno olakšava buduće planove koju možete adaptirati po svojim željama u postojećoj kvadraturi. Okruženje odiše prirodom i privatnošću, pružajući savršene uslove za odmor, druženje i beg od gradske gužve. Ova nekretnina predstavlja retku priliku da obezbedite svoj komad zelenila u neposrednoj blizini Novog Sada, uz potencijal za različite namene – od vikend boravka do investicije u budućnost. Kontakt: 062 304 062 Šifra: 3004908 Moj Dom nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Žabalj Čurug

51,500 €

Novi Sad-Čurug, seosko domaćinstvo sa kućom čvrste gradnje ,komforna , trosobna sa svim što prati ovakav dom, velik…

  • Soba: 3.0
  • 456 €/m2
  • 113 m2

Sremski Karlovci Centar

49,000 €

Sremski Karlovci-Spuštena Cena-Vikend kuća 57 m2 na Placu 5330 m2 sa pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 860 €/m2
  • 57 m2

Titel Titel

49,500 €

Titel Okolina-Autentična Bačka kuća 83 m2 na velikom Placu 1700 m2 za Uživanje u blizini AutoPuta-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 596 €/m2
  • 83 m2

Srbobran Srbobran

45,000 €

Srbobran, Komforan salaš na velikom placu od 23.9 ara - 500m od naselja uz asfaltni put…

  • Soba: 4.0
  • 274 €/m2
  • 164 m2

Beočin Čerević

51,500 €

Vikendica sa pogledom na Dunav u Čereviću – 50 m² na placu od 1200 m², mir i priroda Na prodaju vikendica u vikend naselju između Čerevića i…

  • Soba: 2.0
  • 1,030 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

46,500 €

Bukovac-započeta kuća,46500 e…

  • Soba: 4.0
  • 431 €/m2
  • 108 m2