Novi Sad - Detelinara

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,395 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1023005
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2395.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

202,000 €

* Telep - Porodični stan *…

  • Soba: 4.0
  • 2,322 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

198,790 €

Četvorosoban, namešten- bez ulaganja…

  • Soba: 4.0
  • 2,424 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Na prodaju trosoban, dvorišno orijentisan stan 62m² – odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Centar

200,000 €

Renoviran dvoiposoban stan, zajednički parking u dvorištu…

  • Soba: 2.5
  • 3,448 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar

204,200 €

Na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Betanije i na nekoliko minuta od centra grada, nalazi se kvalitetan i funkcionalno organizovan d…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2