Novi Sad - Grbavica

Noviji dvoiposoban stan na Grbavici sa parking mestom i ugradnim nameštajem. 62m2. Uknjižen.

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,489 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004157
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 3488.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se prelep dvoiposoban stan na Grbavici od 62m2 sa parking mestom u dvorištu. Novija, izuzetno kvalitetna zgrada i funkcionalan raspored u stanu su ono što ga izdvaja iz ponude. Stan je dvorišno orijentisan, pa nema bude ok saobraćaja. U cenu stana su uračunati ugradni delovi nameštaja, odnosno plakari, kao i kompletna ugradna kuhinja. Zgrada ima lift. Stan je uknjižen i bez tereta, pa se može dobiti i putem stambenog kredita. Posrednička naknada je uračunata u oglašenu cenu. Za sve dodatne informacije i razgledanje stana pozovite 0603371110.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

219,500 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,540 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,250 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Satelit

216,300 €

Troiposoban Stan 66 m² – Novo Naselje – Renoviran, Uknjižen…

  • Soba: 3.0
  • 3,277 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 5.0
  • 1,904 €/m2
  • 112 m2