Novi Sad - Podbara

DVOSOBAN STAN – 64m² –

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,438 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

220,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4149
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 220,000 €
  • Cena po m2 : 3437.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Na prodaju je izuzetan stan od 64 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 5. spratu (od ukupno 6) u zgradi sa liftom, a prodaje se prazan, spreman za novu namenu. Osnovni podaci: Površina: 64 m² Struktura: 2.0 (Dvosoban) Spratnost: 5/6 (zgrada sa liftom) Cena: 220.000 € (sa uračunatom agencijskom provizijom) Parking: Plava zona ispred zgrade Stanje i enterijer: Prostor je do sada korišćen isključivo kao moderan poslovni prostor, što garantuje besprekornu očuvanost i visok nivo reprezentativnosti. Premium završna obrada: Spušteni plafoni sa diskretnom LED rasvetom i dekorativne zidne profilacije (boiserie) pružaju luksuzan ambijent. Materijali: Prvoklasni parket toplih tonova i moderna keramika u kupatilu i hodniku. Opremljenost: Kompletno moderno kupatilo sa "walk-in" tuš kabinom; ugradni plakari i praktične ostave. Idealna namena: Zbog svog dizajna i lokacije, prostor je podjednako savršen za: Luksuzan život u centru: Prostrane, svetle prostorije za moderan gradski dom. Prestižnu kancelariju: Idealno za advokatske kancelarije, IT studije, projektne biroe ili specijalističke ordinacije. Za više informacija pozvati: 063/663-532 Family Nekretnine doo Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs Upisan u REGISTAR POSREDNIKA pod brojem 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

222,000 €

Ekskluzivan stan u urban vili, 98 m² – Petrovaradin…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

218,000 €

Novi Sad, Centar, Kompletno renoviran, sređen trosoban stan u strogom Centru Novog Sada. Stan ima komforan dnevni borav…

  • Soba: 3.0
  • 3,028 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2