Novi Sad - Liman 4

Liman 4, trosoban stan. 80m2.

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,446 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004147
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2446.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

Klasičan trosoban stan na Limanu 4, odlična lokacija u blizini Lidla i gradskog prevoza, obdaništa.. Izvorno je stanje ali je dobro održavan i ne iziskuje neophodna ulaganja. U stanu dominira veliki dnevni boravak koji može da se pregradi u slučaju potrebe i da se dobije treća spavaća soba. Kuhinja je odvojena, kupatilo i wc posebno, ostave 2. Pravi porodični stan na izvrsnoj lokaciji. Uknjižen bez tereta. U zgradi postoji biciklana i tavanski prostor koji pripada stanu. Preporuka . Pozovite 069/383-1007. Daniel.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan troiposoban stan na novoj detelinari,1.sprat,extra raspored,dvostrano orijentisan,veliko dvoriste sa dosta p…

  • Soba: 3.5
  • 2,358 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

188,490 €

Detelinara-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,000 €

Prodajemo odličan trosoban stan na Bulevaru Evrope ID#11781…

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 65 m2