Novi Sad - Detelinara

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

87,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4278
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 87,550 €
  • Cena po m2 : 3502.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/5

Prodaje se nameštena garsonjera od 25 m² u Novom Sadu, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i dvorišno je orijentisan, što doprinosi prijatnom boravku i prirodnom osvetljenju. Prostor je dobro iskorišćen, a stan poseduje i terasu. Zgrada ima lift i parking mesta za stanare u dvorištu. Ova nekretnina je odlična kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Cena je 87.550 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

94,480 €

Telep, 33m2. Jednoiposoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 1.5
  • 2,863 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokac…

  • Soba: 2.5
  • 1,585 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Železnička stanica

82,400 €

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zg…

  • Soba: 1.0
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

* Zlatibor - Centar *

89,500 €

* Zlatibor - Centar *…

  • Soba: 1.5
  • 2,355 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2