Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,856 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

125,660 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004143
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 125,660 €
  • Cena po m2 : 2855.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/5

Na prodaju jednoiposoban stan površine 44m², smešten na drugom spratu u novoj stambenoj zgradi. Stan je funkcionalnog rasporeda, idealan kako za život, tako i za investiciju. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u blizini gradskog prevoza, prodavnica i škole, što ga čini veoma praktičnim za svakodnevni život. Postoji mogućnost dogovora oko cene nameštaja. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada. Za više informacija i dogovor oko gledanja pozovite 0693831005

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

123,308 €

Atraktivni stanovi na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadrž…

  • Soba: 0.5
  • 3,978 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

118,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,105 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

NA PRODAJU - Jednoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 1.5
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

126,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,085 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Kej

123,600 €

NOVI SAD. KEJ. JEDNOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

126,600 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu …

  • Soba: 2.5
  • 2,146 €/m2
  • 59 m2