Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica - Troiposoban dupleks stan 70m2

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,100 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

147,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004148
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 147,000 €
  • Cena po m2 : 2100.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se troiposoban dupleks stan uknjižene površine 70m2 na odličnoj lokaciji - Grbavica. Nalazi se na III spratu zgrade bez lifta. Sadrži sledeće prostorije: dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, tri spavaće sobe, garderober, dva kupatila i hodnik. Postoji dosta prostora za odlaganje. Stan ime 118m2 podne površine, a uknjižen je na 70m2. U oglašenu cenu je več uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Za gledanje i više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Detelinara-Uknjižen Renoviran Dvosoban stan 58 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

142,300 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,471 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Veternk

144,820 €

NOV STAN NA I SPRATU – 74 m² – MOGUĆNOST POVRATA PDV-a – KVALITETNA GRADNJA!…

  • Soba: 4.0
  • 1,957 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

148,650 €

Adice — Troiposoban stan 82m², novogradnja …

  • Soba: 3.5
  • 1,813 €/m2
  • 82 m2