Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica 106 m2 nov jedinstven stan sa sopstvenim dvorištem i prelepim pogledom

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,116 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

330,270 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004151
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 330,270 €
  • Cena po m2 : 3115.75 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/2

Sremska Kamenica ,nov neuseljavan četvorosoban stan u vili vrhunskog kvaliteta gradnje i ugradjene opreme,smešten u prizemlju sa sopstvenim dvorištem,otvoren pogled ka gradu,tri odvojene spavaće sobe,dva kupatila,prostran dnevni boravak.Parking mesto.Odlična lokacija-tišina i priroda kao i odlična povezanost sa gradom izdvajaju iz ponude ovu jedinstvenu nekretninu.Cena sa pdv-om.Kontakt 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

323,800 €

Ekskluzivna prilika – prostran četvorosoban stan u centru, nadomak keja Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu izuzetno komfornog četvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,364 €/m2
  • 137 m2

Novi Sad Grbavica

334,500 €

Četvorosoban stan 116 m², Grbavica, Novi Sad, 3. sprat…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Centar

330,380 €

Četvorosoban* Izgradnja* Centar* 108m2 ID#9947…

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

323,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.5
  • 2,943 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Centar

330,939 €

U samom srcu Novog Sada, svega nekoliko koraka od Bulevara Oslobođenja, nalazi se ovaj raskošni četvorosobni stan od 119 m² – jedinstvena pril…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Somborski bulevar

324,000 €

Nudimo Vam nesvakidašnju nekretninu na odličnoj lokaciji. Stan ima prelep pogled na Limane i Frušku goru. Prodaje se kompletno namešten sa svim st…

  • Soba: 4.0
  • 2,700 €/m2
  • 120 m2