Novi Sad - Centar

Izdaje se dvosoban stan od 60m2. Vojvode Šupljikca. Namešten,na 4.spratu. do 3.sprata ide lift, a zatim 15 stepenica d

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 6 €/m2
  • Površina: 60 m2
IZDAVANJE

350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9107303
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 350 €
  • Cena po m2 : 5.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Izdaje se dvosoban stan od 60m2. Vojvode Šupljikca. Namešten,na 4.spratu. do 3.sprata ide lift, a zatim 15 stepenica do stana. Useljiv odmah. NEMA TERASU,

Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.

Registarski br posrednika 1187

Kontakt: Ivana 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

450 €

Dvosoban stan sa dve terase i parkingom – Telep, useljiv od 01.06.…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 48 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

250 €

Nameštena garsonjera u mirnom delu Petrovaradina – Sadovi…

  • Soba: 0.5
  • 11 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Grbavica

700 €

Nov, luksuzno opremljen stan – Grbavica, 43 m²…

  • Soba: 1.5
  • 16 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Spens

500 €

PRAZAN STAN - Radnička ulica* 45m2* ID#10662…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Socijalno

400 €

Stan kao poslovni prostor ID#10907…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

600 €

* Novi Sad - Centar * pet friendly…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 60 m2