Novi Sad - Novo Naselje

Dvoiposoban na Novom naselju

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,568 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2230
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,500 €
  • Cena po m2 : 2567.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: /0

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan površine 59m², smešten na jednoj od najlepših lokacija na Novom Naselju – između parka, vrtića, škole i autobuske stanice, okružen sa 250 besplatnih parking mesta! Stan se nalazi na 7. spratu u kvalitetnoj zgradi iz 1980-ih, sa dva lifta (putnički i teretni), što omogućava lako useljenje i dodatni komfor u svakodnevnom životu. Posebna prednost ovog stana je dvostrana orijentacija što obezbeđuje odličnu osvetljenost, prirodnu ventilaciju tokom celog dana i prelep, otvoren panoramski pogled na horizont grada. Struktura stana je izuzetno funkcionalna: dnevna soba sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, terasa i francuski balkon. Sve prostorije su komforne i lepo raspoređene. Zgrada poseduje biciklanu, a uz stan se dobija i tavanski prostor. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita. Odličan izbor za porodičan život! U cenu je uključena posrednička provizija. Broj u Registru posrednika:2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Bulevar Evrope, 54m2. Odličan dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Detelinara

152,000 €

Detelinara, Novi Sad – 3.5 soban stan, 64 m², Duplex- 5. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,375 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,680 €

Novi Sad-Novo naselje, 63.00m2,135450 eur ID#1090…

  • Soba: 2.0
  • 2,550 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2