Novi Sad - Grbavica

Fenomenalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan-Grbavica- izuzetna ponuda

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,750 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004086
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2750.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/4

Prodaje se funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, na jednoj od najatraktivnih lokacija u gradu, ukupne površine 60m2. Nalazi se u veoma mirnom kraju. Stan se nalazi na III spratu, od ukupno IV sprata, u zgradi bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan. Sam stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, dve terase i kupatila. Uz stan se dobija i pripadajući podrumski prostor od 6m2. U neposrednoj blizini stana se nalazi škola, vrtići, prodavnice, autobuska stanica. Stan je odličan izbor za porodično stanovanje, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Nekretnina za svaku preporuku. U cenu je uključena agencijska naknada u visini od 3%. Za više informacija obratite se na broj telefona: 0600800085.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

163,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

173,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, Odličan petosoban, kompletno renoviran i sređen stan, korisne površine 124m2, uknjiženo 1…

  • Soba: 4.5
  • 1,713 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,000 €

Elegantan jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

159,800 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,804 €/m2
  • 57 m2