Novi Sad - Detelinara

Detelinara, Novi Sad – 3.5 soban stan, 64 m², Duplex- 5. sprat

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,375 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

152,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4272
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 152,000 €
  • Cena po m2 : 2375.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/5

Odličan porodični stan na Novoj Detelinari, u Novom Sadu, idealan za udoban i funkcionalan život. Ovaj troiposoban stan od 64 m² nalazi se u starijoj gradnji, na 5. spratu, u potkrovlju, i organizovan je kao dvoetažni prostor. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilo, dok su na gornjoj etaži smeštene tri spavaće sobe i dodatni WC. Grejanje je gradsko, a stan poseduje i lift, parking, garažu, internet, telefon, satelitsku i kablovsku TV, kao i klimu. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta i zabeležbi. Cena je 152.000 EUR, sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Kontakt za više informacija: 063663532 Agencija Family Nekretnine Reg. broj posrednika 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

144,200 €

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u…

  • Soba: 1.5
  • 3,897 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

* Novi Sad - Telepska dolina *…

  • Soba: 4.0
  • 2,534 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2