Novi Sad - Grbavica

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika pravo kupatilo, levo lepa soba, pored kuhinja sa izlazom na terasu. Prodaje se

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,708 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019351
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 3708.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/3

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika pravo kupatilo, levo lepa soba, pored kuhinja sa izlazom na terasu. Prodaje se kompletno namešten, dvorišno je orijentisan, parking za stanare u dvorištu. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina limanske pijace, novija uredna zgrada ... Stan je pod višegodišnjim zakupom i postoji mogućnost preuzimanja zakupca... Kontakt osoba Peđa 060-6211-685 (Agencija za nekretnine MAGNAT, Novi Sad, Reg. br. 437)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

84,000 €

Odličan namešten jednosoban stan - atraktivna lokacija! ID#11832…

  • Soba: 1.0
  • 3,360 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Na prodaju dvosoban stan na Grbavici, 47m2, 95790e…

  • Soba: 2.0
  • 2,038 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Satelit

89,000 €

Satelit-Uknjižen Namešten Jednosoban stan 29 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,069 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2