Novi Sad - Adamovićevo naselje

Novi Sad, Cara Dušana - 47m2 - stan u nivoima

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,936 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

138,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22515
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 138,000 €
  • Cena po m2 : 2936.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 47m2 , renoviran, svetao stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je lep, po strukturi dvosoban izdvaja se neuobičajenim rasporedom koji odiše harmonijom . Korišćeni su vrhunski materijali za renoviranje, kvalitetna keramika za kuhinju i kupatilo, a grejanje je na gas i plaća se po utrošku. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 12.000 eura. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-22515.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

136,470 €

Dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem – Adice, Novi Sad | Parking | Odmah useljiv…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

• Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Socijalno

144,200 €

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u…

  • Soba: 1.5
  • 3,897 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Novo Naselje

139,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novo naselje, Bulevar Jovana Dučića, 61m2 ID#4387…

  • Soba: 3.0
  • 2,279 €/m2
  • 61 m2