Irig - Vrdnik

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2***

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,162 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

90,640 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004141
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 90,640 €
  • Cena po m2 : 1162.05 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/3

Prodaju se dve potpuno funkcionalne stambene jedinice na jednoj od najlepših lokacija u Vrdniku. Ova nekretnina predstavlja idealnu investiciju za izdavanje, život ili kombinaciju oba koncepta. Osnovne informacije: Lokacija: Strogi centar Vrdnika (mirna ulica sa dosta zelenila). Ukupna kvadratura uknjižena: 78 m² (poslovni prostor) Ukupna stvarna kvadratura: 88 m². Struktura: Dve zasebne jedinice sa odvojenim ulazima. Stan 1: 47 m² Stan 2: 41 m² Parking: Obezbeđen parking prostor direktno ispred objekta. Zašto odabrati ovu nekretninu? Fleksibilnost: Stanovi se prodaju isključivo zajedno, što pruža mogućnost spajanja u jedan veliki prostor ili zadržavanje dva nezavisna apartmana za rentiranje. Lokacija: Iako u samom centru, pozicija je izuzetno mirna, okružena prirodom, pružajući savršen balans između privatnosti i blizine svih sadržaja. Investicioni potencijal: Zbog popularnosti Vrdnika kao turističke destinacije, ove jedinice garantuju brz povrat investicije kroz turistički najam. CENA: 90.640 EUR (U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%). Nekretnina je uknjižena i spremna za promet. Za sve dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite: Tel: 066223344 Viber, Whatsapp ili poziv Mitrović nekretnine, Ognjena Price 1, I sprat.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

97,500 €

Svetla garsonjera u novoj zgradi na Telepu – idealna za život i investiciju…

  • Soba: 0.5
  • 3,145 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

82,750 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,183 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2