Novi Sad - Grbavica

RETKO U PONUDI!!Grbavica -Liman nov neuseljavan trosoban stan vrhunskog kvaliteta

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 4,367 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

262,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004142
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 262,000 €
  • Cena po m2 : 4366.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Retko u ponudi -nov neusueljavan trosoban stan vrhunskog kvaliteta gradnje i ugradjene opreme,odmah useljiv,dvostrano orijentisan sa pogledom na zelenilo sa obe strane,podno grejanje na gradsku toplanu,odličan raspored,odmah useljiv .Cena dogovor.Kontakt 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

269,650 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

FENOMENALAN ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU NOVOG SADA- izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

267,800 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, na petom spratu. Prva etaža je površine 100m2, a druga površine 43m2. Stan čine na prvoj etaži predsoblje, k…

  • Soba: 4.0
  • 1,873 €/m2
  • 143 m2