Novi Sad - Telep

* Novi sad - Telep *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2188
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: vp/4

ODLIČAN DVOSOBAN STAN! Prodajemo stan odličnog rasporeda. Stan je površine 42m2 i dvorišno je orjentisan. Odličnog je rasporeda, svaki kvadrat je dobro iskorišten. Idealan je kako za investiciju, tako i za život. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, spavaće sobe, kuhinje, dnevne sobe i terase. Kuhinja je uvučena od dnevne sobe. Iz dnevne sobe imate izlaz na prostranu terasu. Ispred zgrade se ne plaća parking. Parkinga uvek ima ispred zgrade. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Niski troškovi. U cenu je uračunata agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

133,000 €

Prodajemo predivno renoviran i kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji nadomak centra grada. Stan je po strukturi jednoiposoban sa terasom o…

  • Soba: 1.5
  • 3,800 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,000 €

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN - Novo Naselje ID#11804…

  • Soba: 2.0
  • 3,378 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Veternička rampa

127,600 €

Prodaja-Dvosoban, 44m2, Uknjižen! Novogradnja ID#12093…

  • Soba: 2.0
  • 2,900 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

DETELINARA - KOMFORAN DVOSOBAN…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

132,870 €

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina …

  • Soba: 2.0
  • 3,322 €/m2
  • 40 m2