Novi Sad - Klisa

Kuća u Novom Sadu, Klisa, 321 m², 3 sprata

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 872 €/m2
  • Površina: 321 m2
PRODAJA

280,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4261
  • Površina : 321 m2
  • Cena : 280,000 €
  • Cena po m2 : 872.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Klisa
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 0 m2

Na prodaju kuća u Novom Sadu, u naselju Klisa, u mirnoj ulici bez saobraćaja, na svega nekoliko minuta od Sentandrejskog i Temerinskog puta. Objekat je izgrađen 2002. godine i sastoji se od suterena, prvog sprata, drugog sprata i potkrovlja. Trenutno je uknjiženo 112 m², dok ukupna neto korisna površina koja je u procesu knjiženja iznosi 321 m². Površina parcele je 459 m², a osnova objekta 111 m². Kuća ima građevinsku dozvolu, dok upotrebna dozvola nije izdata jer potkrovlje nije završeno i nalazi se u sivoj fazi. Od skorijih renovacija postavljen je novi parket. Objekat raspolaže sa 2 kupatila. Za više informacija: 063 663 532 Cena u opisu oglasa uračunata agencijska provizija 3% (280.000) EUR-a Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

288,400 €

Vrdnik-Uknjižena Nezavršena kuća 160 m2 u blizini Staze zdravlja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,803 €/m2
  • 160 m2

Novi Sad Klisa

283,250 €

Novi Sad, Klisa - Spratna kuća na lepom placu od 500 m2 …

  • Soba: 7.0
  • 1,089 €/m2
  • 260 m2

Sremska Kamenica Ledinci

273,000 €

Izuzetna petosobna kuca u Ledincima naselje liparije. 70m od glavnog puta, asvalt do kuce sva infrastruktura sem kanalizacije, Kuca je nova moderno ko…

  • Soba: 5.0
  • 1,138 €/m2
  • 240 m2

Sremski Karlovci Centar

277,070 €

U PONUDI RETKO VIĐENA NEKRETNINA U SREMSKIM KARLOVCIMA…

  • Soba: 5.5
  • 1,237 €/m2
  • 224 m2

Novi Sad Veternk

283,500 €

ODLIČNA NOVA PORODIČNA KUĆA…

  • Soba: 7.0
  • 1,062 €/m2
  • 267 m2

Subotica Palić

288,500 €

Porodična kuća sa zemljištem-imanjem…

  • Soba: 4.0
  • 1,254 €/m2
  • 230 m2