Novi Sad - Podbara

Jednosoban stan u Centru, Novi Sad, 27 m²

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,148 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

85,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4262
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 85,000 €
  • Cena po m2 : 3148.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se jednosoban stan od 27 m² u centru Novog Sada, na samo minut od Matice srpske. Nalazi se u mirnom kraju, u održavanoj zgradi i predstavlja odličan izbor za one koji žele praktičan život u samom centru grada. Stan je svetao i ima terasu koja gleda na dvorište, što dodatno doprinosi osećaju mira i privatnosti. Grejanje je na struju, putem TA peći, a stan poseduje i klimu. Režijski troškovi su mali: informatika tokom cele godine iznosi 2.500–3.000 RSD, račun za struju u grejnoj sezoni oko 8.000 RSD, dok je van zimskog perioda oko 2.000 RSD. Stan se prodaje namešten, a moguća je kupovina putem kredita za mlade i standardnog stambenog kredita. Za više informacija: 063 663 532 Cena u opisu oglasa uračunata agencijska provizija 3% (85.000) EUR-a Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

93,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,221 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

87,500 €

Na prodaju nova garsonjera 26m2…

  • Soba: 0.5
  • 3,365 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Centar

84,050 €

Centar, 24m2. Jednosoban renoviran stan! …

  • Soba: 1.0
  • 3,502 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,700 €

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu…

  • Soba: 0.5
  • 3,565 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renoviranou kontakt 06030889…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2