Novi Sad - Adice

Novi sad, Adice - prodaje se jednoiposoban stan

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

76,220 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004127
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 76,220 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/2

Prodaje se funkcionalan i kompletno namešten stan površine 37m2, smešten u prizemlju zgrade na Adicama. Stan je garažnog tipa, idealan kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trepezarijom, odvojene spavaće sobe i kupatila. Grejanje je podno uz dodatnu inverter klimu, što omogućava komfor tokom cele godine uz niske troškove. Nekretnina se prodaje potpuno nameštena, bez dodatnih ulaganja - odmah useljiva. Odličan izbor za kupce koji traže mirnu lokaciju sa dobrom povezanošću. Prodaja isključivo za keš kupce. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3%. Za više informacija pozvati 0628350463.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

72,930 €

Dvoiposoban stan, Alibegovac …

  • Soba: 2.5
  • 1,552 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokac…

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine j…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2