Novi Sad - Centar

✨ INVESTICIONA PRILIKA: Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada. Moguća kupovina putem kredita za mlade.

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,296 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004123
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 3296.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/4

Prodaje se funkcionalan, kompletno iskorišćen stan na prestižnoj lokaciji. Savršen za izdavanje (stan na dan ili dugoročno) ili kao mirna oaza u centru grada. ? Osnovni podaci: Površina: 25 m2 Struktura: Jednoiposoban (odlična organizacija prostora )Sprat: 4. sprat Lokacija: Stari grad / Centar Cena: 87.550 €? Zašto odabrati ovaj stan?Top lokacija: Na korak od Keja, Dunavskog parka i strogog centra grada. Sve je dostupno peške.Funkcionalnost: Iako kvadraturom manji, stan je po strukturi jednoiposoban, što ga izdvaja od klasičnih garsonjera i pruža veći komfor.Mir i tišina: Ulica je poznata po drvoredima i manjoj frekvenciji saobraćaja, uprkos tome što se nalazi u samom srcu grada. Odličan prinos: Zbog pozicije, stanovi u ovoj ulici nikada ne gube na vrednosti i uvek su prvi izbor zakupaca.Napomena: Stan je idealan za mlade profesionalce, studente ili kao sigurna investicija koja "sama sebe isplaćuje". Kontaktirajte nasZa više informacija i zakazivanje obilaska, pozovite: 066223344 ili na Viber i Whatsapp.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,670 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,656 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Temerin Temerin

87,600 €

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – TEMERIN…

  • Soba: 2.0
  • 1,390 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Futog

88,580 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,215 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Novi Sad - Centar, prodaje se garsonjera od 22m2, useljiva, uknjižena 1/1. Garsonjera je kompletno renovirana ( komplet instalacije, podovi, stolari…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Klisa

73,280 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,527 €/m2
  • 29 m2