Novi Sad - Adice

Adice — Troiposoban stan 82m², novogradnja

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,813 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

148,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003064
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 148,650 €
  • Cena po m2 : 1812.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se troiposoban stan na povučenom spratu površine 82m² bez kosina na Adicama, u zgradi koja je trenutno u izgradnji. Stan je sam na spratu. Objekat je koncipiran tako da obezbeđuje visok nivo komfora i energetsku efikasnost. Gratis terasa koja nije uračunata u kvadraturu sa pogledom na Frušku goru i parking mesto u dvorištu zgrade. Planirani rok završetka radova je jun 2026. godine.Osnovne karakteristike: Troiposoban stan, 82m² Podno grejanje, svaki stan ima sopstveni elektro kotao Ravan krov i energetski pasoš Priprema za video nadzor i klima uređaj PVC stolarija REHAU Kaljeno staklo na delovima terasa Završna obrada visokog kvaliteta: Ulazna sigurnosna vrata Sobna vrata od medijapana Premium keramika Ugradne sanitarije U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada u iznosu od 3%. Kontakt: 0693831015

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

139,000 €

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

157,200 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,417 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

150,000 €

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3…

  • Soba: 2.5
  • 2,778 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Satelit

139,050 €

Odličan renoviran dvosoban stan u ponudi na traženoj lokaciji ID#6055…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2