Novi Sad - Centar

Luksuzan dvosoban stan sa garažom i obezbeđenjem

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 19 €/m2
  • Površina: 43 m2
IZDAVANJE

800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4259
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 800 €
  • Cena po m2 : 18.60 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/0

Izdaje se ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 43 m², smešten u samom centru Novog Sada. Ova nekretnina pruža savršen spoj urbanog života, komfora i sigurnosti, idealna za one koji traže viši standard stanovanja. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i fizičkim obezbeđenjem dostupnim 24 časa dnevno. Posebnu pogodnost predstavlja garažno mesto sa video nadzorom, iz kog se direktno liftom dolazi do sprata na kom se stan nalazi, što dodatno doprinosi praktičnosti i bezbednosti. Enterijer je pažljivo uređen u savremenom stilu, sa kvalitetnim nameštajem i kompletnom belom tehnikom. Stan je potpuno spreman za useljenje i obuhvata dnevni boravak povezan sa kuhinjom, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i terasu koja pruža prijatan prostor za odmor. Opremljen je sa dva LED televizora, klimom, internetom i kablovskom televizijom, pružajući maksimalan komfor za svakodnevni život. Zgrada je prilagođena osobama sa posebnim potrebama, a sama lokacija omogućava brz i lak pristup svim važnim sadržajima – fakultetima, šetalištu, restoranima i poslovnim centrima. Stan se izdaje na duži period, uz minimum zakupa od 6 meseci. Cena mesečne zakupnine iznosi 800 €, uz obavezan depozit. Za više informacija pozvati: 063635443 Potreban depozit u visini zakupnine Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar