Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan površine 101m2 sa dva parking mesta i dvorištem

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,763 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

265,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004085
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 265,280 €
  • Cena po m2 : 2763.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/2

Prodaje se novoizgrađen stan na visokom prizemlju manjeg objekta na Telepu. Visok kvalitet gradnje i odlična funkcionalnost stana. Uknjižena površina je 96m2 plus terasa od 5m2. Stan je trostrano orijentisan i ima svoje dvorište koje ga odvaja od ulice te pruža dodatni mir. Sadrži sledeće prostorije: dnevna soba sa kuhinjskim delom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasa, dvorište kao i dodatna ostava u prizemlju objekta. Uz stan idu i dva gratis parking mesta. Dnevna zona je odvojena od spavaće zone, veliki stakleni portali čine ovaj stan prijatnim, osunčanim i modernim. Grejanje je na gas. U cenu je već uračunata posrednička naknada u iznosu od 3% Za više informacija i gledanje, pozovite: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

259,140 €

Novi Sad, Telep - Troiposoban stan 96m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,699 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

Na prodaju odličan trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – Kej…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

267,800 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, na petom spratu. Prva etaža je površine 100m2, a druga površine 43m2. Stan čine na prvoj etaži predsoblje, k…

  • Soba: 4.0
  • 1,873 €/m2
  • 143 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top Lokaciji-povrat PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,111 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Liman 3

267,800 €

Novi Sad, Liman 3, Prelep stan sa velikim terasama, autentično dizajniran - retko na tržištu…

  • Soba: 3.0
  • 2,503 €/m2
  • 107 m2