Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22473
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Stan se prodaje namešten. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom iz koje se izlazi na zastakljenu terasu. Ima tri spavaće sobe,jedna ima svoje kupatilo a u stanu ima još jedno kupatilo i jedan toalet. Protočna topla voda, kaliometri, video nadzor. dva lifta, pristup za invalide. Okolinu karakteriše dosta zelenila, parking maesta, dečije igralište. U blizini su i škola, vrtić, više supermarketa, linije gsp-a. ****Odlična ponuda*** Informacije na brojt telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com a57- 22473.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

315,000 €

PAP PAVLA-Lux-četvorosoban 135 m2 -sa duplom garažom od 33 m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,333 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Telep

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, lux penthouse…

  • Soba: 3.0
  • 2,870 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2