Novi Sad - Novo Naselje

* Novo Naselje - Dvosoban stan *

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,791 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2186
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 2790.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU! U prodaji se našao stan na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade, orjentisan na mirnu ulicu. Stan se sastoji od odvojene spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i terase. Na terase se nalazi ostava. Stan je namešten. Grejanje je centralno gradsko. Agencijska provizija u ceni Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

112,000 €

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar

111,240 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Rotkvarija

120,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-53M2-ROTKVARIJA-4. BEZ LIFTA ID#11849…

  • Soba: 2.0
  • 2,308 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2