Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Dvorišni trosoban stan u kući – Petrovaradin, Stari Majur

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,904 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

150,380 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4251
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 150,380 €
  • Cena po m2 : 1903.54 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/0

Na prodaju prostran i funkcionalan trosoban stan površine 79 m², smešten u mirnom delu Petrovaradina, u naselju Stari Majur. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj komfora, privatnosti i praktične lokacije, idealne kako za porodično stanovanje, tako i za poslovnu namenu. Stan je u potpunosti renoviran, pri čemu je kompletna instalacija zamenjena od glavnog sata, što budućem vlasniku pruža sigurnost i bezbrižno korišćenje bez dodatnih ulaganja. Prostor odiše toplinom doma i nudi funkcionalan raspored, uz dodatnu vrednost koju pružaju pripadajući tavanski i podrumski prostor, kao i deo dvorišta na korišćenje. Posebna prednost ove nekretnine ogleda se u mogućnosti adaptacije tavanskog prostora u dodatni stambeni nivo, čime se otvara potencijal za proširenje i povećanje korisne površine. Lokacija je izuzetno mirna, u jednosmernoj ulici, a u neposrednoj blizini nalaze se škola, autobuska stanica i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Parkiranje je omogućeno ispred objekta i uglavnom je lako dostupno. Cena je formirana ispod trenutne tržišne vrednosti i iznosi 150.380 €, sa uračunatom agencijskom provizijom, što ovu nekretninu čini izuzetnom prilikom za kupovinu. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Banatić

143,000 €

ODLIČAN DVOSOBAN 55m2 -BANATIĆ ID#11572…

  • Soba: 2.0
  • 2,600 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

147,000 €

* Podbara - Dvosoban stan *…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Železnička stanica

144,200 €

Otkrijte savršeni dom u Novom Sadu na Rotkvariji! Nudimo vam prelep stan od 57m2, smešten u blizini železničke stanice, stan nudi ne samo udobnost…

  • Soba: 2.0
  • 2,530 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

149,550 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 2.5
  • 2,719 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

159,650 €

ADICE 3,5 SOBAN STAN …

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2