Novi Sad - Podbara

Novi Sad - Podbara Na prodaju komforna garsonjera od 31m2. Stan je na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan, i nalazi se u zgradi izgradjenoj i useljenoj 2006 godine. Nalazi se na svega 15 minuta hoda od centra grada, na minut od škole i vrtića,

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,192 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

98,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032163
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 98,950 €
  • Cena po m2 : 3191.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/4

Novi Sad - Podbara Na prodaju komforna garsonjera od 31m2. Stan je na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan, i nalazi se u zgradi izgradjenoj i useljenoj 2006 godine. Nalazi se na svega 15 minuta hoda od centra grada, na minut od škole i vrtića, kao i svih potrebnih sadržaja za svakodnevan život. U dvorištu zgrade se nalazi parking prostor za stanare. Za sve dodatne informacije i obilazak nekretnine, pozovite. Kontakt - 063466559, 063304062 Šifra - 1032163 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) Novi Sad – Podbara For sale: a comfortable studio apartment of 31 m². The apartment is located on a raised ground floor, courtyard-oriented, in a building constructed and occupied in 2006. It is just a 15-minute walk from the city center, and only one minute away from a school, kindergarten, and all essential amenities for everyday living. There is a parking area for residents in the building’s courtyard. For more information or to schedule a viewing, please call: Contact: +381 63 466 559, +381 63 304 062 Reference number: 1032163 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

105,000 €

Dvosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

100,300 €

Retkost na tržištu – renoviran dvorišni stan sa dva dvorišta, 43m²…

  • Soba: 2.0
  • 2,333 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

105,000 €

Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu z…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

108,150 €

Moderan jednoiposoban stan u novogradnji na Adicama – odmah useljiv!…

  • Soba: 1.5
  • 3,489 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu …

  • Soba: 0.5
  • 3,679 €/m2
  • 28 m2