Novi Sad - Futog

Futog-Dvojna Porodična kuća 100 m2 u blizini Sportskog Centra i Bazena-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,545 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21913
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 1545.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 300 m2

Prodajemo u Najmirnijem delu Futoga Dvojnu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI...Kuća je Spratna i Četvorosobna 100 m2,kvalitetne je gradnje,svetla je i funkcionalna,ima Dnevnu sobu,hodnik,tri spavaće sobe,jedan mokri čvor i Terasu....grejanje je na gas...kuća poseduje Garažu sa malim Podrumom i kanalom za popravke auta... ima svu infrastrukturu...nalazi se na manjem Placu od 300 m2...Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka blizinu Osnovne škole,Sportskog centra,Bazena i Gradskog prevoza... KUĆA JE DVOJNA I PAPIROLOŠKI ODVOJENA OD KOMŠIJA DOK JE PLAC U IDEALNOM DELU... Cena Dogovor...Kupovina je za Gotovinu.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21913 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Vrbas Vrbas

154,500 €

BAČKO DOBRO POLJE - IMPRESIVNA NEKRETNINA 468m² NA PLACU OD 955m² – 154.500€ | RETKA PRILIKA …

  • Soba: 6.0
  • 990 €/m2
  • 156 m2

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502

154,500 €

Prodaja kuće | 108m2 | Parcela 502m2 | Bačka Palanka…

  • Soba: 4.0
  • 1,431 €/m2
  • 108 m2

Sremski Karlovci Centar

145,000 €

Sremski Karlovci.Odlična kuća bez ulaganja, legalizacija u toku., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 5.0
  • 806 €/m2
  • 180 m2

Sremski Karlovci Centar

149,900 €

Vikencija sa pogledom, plac 5016 m2 -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 3,569 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Futog

154,500 €

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 na Velikom Placu 1266 m2-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 966 €/m2
  • 160 m2

Beočin Beočin

145,000 €

*Fruška Gora*-Beočin okolina- Fantastična Nameštena Šestosobna kuća 159m2 na Placu od 750 m2-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 912 €/m2
  • 159 m2