Novi Sad - Liman 1

Novi Sad, Liman 1. IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN I RENOVIRAN DVOSOBAN STAN. Lokacija savršena za život, u neposrednoj blizini Štranda, Promenade, fakulteta, centra... Stan je površine 48m2, sastoji se iz spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezari

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 11 €/m2
  • Površina: 48 m2
IZDAVANJE

550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9101798
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 550 €
  • Cena po m2 : 11.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/0

Novi Sad, Liman 1. IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN I RENOVIRAN DVOSOBAN STAN. Lokacija savršena za život, u neposrednoj blizini Štranda, Promenade, fakulteta, centra... Stan je površine 48m2, sastoji se iz spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom, terase i kupatila. Kompletno je namešten novim i modernim nameštajem, ima velik broj prozora i vrlo je lepo osvetljen. Stan poseduje klima uređaj, električne podizače za roletne, novu belu tehniku (veš mašina, mašina za sudove, frižider). Grejanje je centralno sa ugrađenim KALORIMETRIMA - plaća se po utrošku! Nalazi se na 5/6 spratu sa liftom. Zgrada je odlična, ulaz renoviran. Poželjan zakup na duži period.Useljiv od 01.05. STAN NIJE PET FRIENDLY!! DEPOZIT OBAVEZAN U VISINI KIRIJE. Za više infomacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

500 €

Novi Sad, Adice - Poslovni prostor za mirne delatnosti …

  • Soba: 3.0
  • 4 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Detelinara

400 €

Izdavanje stana – Nova Detelinara, 38 m² …

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Podbara

450 €

Podbara , odličan stan u ponudi ID#7793…

  • Soba: 2.0
  • 11 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Centar

300 €

Centar, potpuno opremljena garsonjera …

  • Soba: 1.0
  • 12 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

600 €

Nov stan sa novim namestajem. Smart Home sistem. Niski troskovi - grejanje po potrosnji. Garaza se moze dodatno zakupiti…

  • Soba: 1.5