Novi Sad - Cara Dušana

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Cara Dušana, nalazi se stan koji ne nudi samo kvadraturu, već način života u kojem se prostor, komfor i funkcionalnost savršeno prepliću. Sa svojih 102 m², ovaj četvorosoban duplex pr

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,222 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

328,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031999
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 328,600 €
  • Cena po m2 : 3221.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Cara Dušana
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/6

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Cara Dušana, nalazi se stan koji ne nudi samo kvadraturu, već način života u kojem se prostor, komfor i funkcionalnost savršeno prepliću. Sa svojih 102 m², ovaj četvorosoban duplex predstavlja idealan izbor za one koji žele jasno razdvojene celine za svakodnevni život i privatnost, bez kompromisa u pogledu udobnosti. Dvoetažna struktura sa punom visinom plafona na oba nivoa, bez kosina, pruža osećaj pravog stana, a ne potkrovlja, dok pažljivo organizovan raspored omogućava prirodnu podelu na dnevnu i noćnu zonu. Takav koncept stanovanja donosi dodatni mir i funkcionalnost, posebno u porodičnom okruženju gde je balans između zajedničkog i privatnog prostora od presudnog značaja. Stan se prodaje potpuno namešten, sa stilom i merom koja omogućava da se odmah uselite bez dodatnih ulaganja – sve je već pripremljeno za nastavak svakodnevnog života bez čekanja i dodatnih troškova. Sama zgrada odiše kvalitetom i sigurnošću, sa liftom i video nadzorom, uz uredno održavanje koje dodatno potvrđuje vrednost ove nekretnine. Lokacija je ono što ovu ponudu izdvaja – Cara Dušana je poznata po savršenoj povezanosti sa svim delovima grada, blizini škola, vrtića, prodavnica i svih sadržaja potrebnih za lagodan i kvalitetan život. Ovo nije samo stan – ovo je prostor u kojem se svakodnevica odvija sa lakoćom. Za više informacija i zakazivanje prezentacije pozovite 063304062 Šifra ponude: 1031999 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

329,600 €

NOVI SAD.TELEP.PETOSOBAN STAN.PLUS PDV.Penthouse - ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka,…

  • Soba: 5.0
  • 1,585 €/m2
  • 208 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad - Centar Oglasavamo prodaju fantasticnog dupleksa u strogom centru grada od 136m2, na III spratu. Stan je strukturno petosoban, odlična pril…

  • Soba: 5.0
  • 2,348 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Centar

330,940 €

Luksuzan stan u srcu Novog Sada – Savršen spoj komfora i elegancije u 119m2!…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 119 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

330,270 €

Sremska Kamenica 106 m2 nov jedinstven stan sa sopstvenim dvorištem i prelepim pogledom …

  • Soba: 4.0
  • 3,116 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Sajmište

334,050 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,630 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

319,000 €

Fenomenalan 4.0 stan na prodaju - Idealan za porodicu ID#11770…

  • Soba: 4.0
  • 3,127 €/m2
  • 102 m2