Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - komforan dupleks na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 136 m2
PRODAJA

378,216 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004070
  • Površina : 136 m2
  • Cena : 378,216 €
  • Cena po m2 : 2781.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 6.0
  • Sprat: 2/3

Na prodaju prostran i funkcionalan šestosoban dupleks stan površine 136m2, smešten u modernoj novogradnji na jednoj od traženijih lokacija na Telepu. Stan nikada nije useljavan i prodaje se nenamešten, što budućem kupcu ostavlja potpunu slobodu da prostor uredi prema sopstvenim željama i potrebama. Odlikuje ga dvostrana orijentacija, koja omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, kao i odličnu ventilaciju. Raspored prostorija pruža maksimalnu funkcionalnost i komfor, idealan za veću porodicu ili kancelarijski prostor. Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže i parking mesta u dvorištu zgrade.U cenu stana je uračunat PDV i postoji mogućnost povrata PDV-a. U oglašenu cenu uračunata je posrednička naknada od 3%. Za više informacija pozvati 0628350463.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

370,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Centar

378,200 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.Uz stan se može kupiti i garaža u sklopu zgrade, 21 m2, cena 35.000 evra. (Svet …

  • Soba: 4.0
  • 3,502 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Podbara

370,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Podbara

370,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Banatić

380,000 €

Banatić, penthouse, iz lifta u stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,946 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Grbavica

373,200 €

Lux četvoroiposoban penthouse na Grbavici - izuzetna ponuda …

  • Soba: 4.5
  • 3,059 €/m2
  • 122 m2