-

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,169 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

97,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3613
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 97,000 €
  • Cena po m2 : 1168.67 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/1

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila. Sam stan ima lep raspored, iz ulazne velike terase se ulazi u prostrano predsoblje iz koga se ulazi u sve prostorije.Stan ima dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa trpezarijom iz koje se izlazi u dvorište, zatim ostavu, jednu veću spavaću sobu i dve manje spavaće sobe, i veliko kupatilo. U stanu je grejanje na ekonomične gasne peći, gde se grejanje uključuje samostalno po potrebi. Stan se prodaje sa nameštajem ili bez, po želji kupca.Stan je uredjen i prijatan za zivot, delimično je postavljena Pvc stolarija, kupatilo je novije. Sve je uknjizeno, moze se kupiti preko stambenog kredita. Odlicna stan, vredi pogledati. Tel.065/424 55 77. Vise fotografija na nasem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

93,180 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,273 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

97,000 €

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010…

  • Soba: 1.5
  • 3,129 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

101,970 €

Novi Sad, odlična prilika za kupovinu izvanredne nekretnine u strogom Centru grada (pešačka zona). NOVO, KOMPLETNO NAMEŠTENO!!!! Odlična investic…

  • Soba: 0.5
  • 4,249 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu …

  • Soba: 0.5
  • 3,679 €/m2
  • 28 m2