Novi Sad - Detelinara

Moderan i prostran porodični stan u novoj zgradi

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,475 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

278,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4241
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 278,000 €
  • Cena po m2 : 3475.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/6

Na prodaju izuzetno kvalitetan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na petom spratu moderne zgrade završene i useljene 2025. godine. Stan odiše svežinom i savremenim stilom, uz pažljivo birane detalje i potpuno novu opremu, što ga čini idealnim izborom za porodičan život ili investiciju bez dodatnih ulaganja. Prostor je odlično organizovan i pruža maksimalan komfor – tri odvojene spavaće sobe omogućavaju privatnost i fleksibilnost, dok dnevna soba sa kuhinjom čini prostranu i svetlu celinu savršenu za boravak i druženje. Iz dnevnog boravka se izlazi na terasu, koja dodatno doprinosi osećaju otvorenosti i prijatnog ambijenta. Stan se prodaje potpuno namešten, sa novim nameštajem i uređajima, pažljivo uklopljenim u moderan enterijer. Bez potrebe za renoviranjem ili dodatnim ulaganjima, spreman je za useljenje odmah po kupovini. Postoji i mogućnost kupovine garažnog mesta u okviru zgrade po ceni od 30.000€, što dodatno doprinosi komforu i sigurnosti stanovanja. Cena: 278000e (sa uključenom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

277,580 €

Luksuzan četvorosoban stan u urbanoj vili – Tatarsko brdo…

  • Soba: 4.0
  • 2,832 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Detelinara

280,000 €

Izdavanje nameštenog četvorosobnog stana na Novoj Detelinari ID#11614…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

270,340 €

Luksuzan četvorosoban, novi stan – centar - RETKO U PONUDI!…

  • Soba: 4.0
  • 3,297 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

280,980 €

Prostran petosoban dupleks u Sremskoj Kamenici sa prelepim panoramskim pogledom; 124m2 + terasa 24m2 +garažno mesto; povrat PDV-a …

  • Soba: 5.0
  • 2,266 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Podbara

278,100 €

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,927 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Salajka

278,240 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,378 €/m2
  • 117 m2