Novi Sad - Telep

Izdaje se lep, nov potpuno opremljen stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Prelepa terasa, svetao i komforan.

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 12 €/m2
  • Površina: 37 m2
IZDAVANJE

430 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 9107287
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 430 €
  • Cena po m2 : 11.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/0

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

270 €

ODLIČAN, RENOVIRAN, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN 30M KOD BULEVARA I FUTOŠKE PIJACE…

  • Soba: 1.0
  • 9 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Dvosoban na Grbavici…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Spens

750 €

Spens. Izdaje se trosoban stan, 70 m2. ID#11085…

  • Soba: 3.0
  • 11 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Salajka

500 €

Izdajemo nov, lux opremljen stan sa parkingom, 500 eura ID#3963…

  • Soba: 2.0
  • 13 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

400 €

Stan u ponudi 53m2 , bulevar Oslobođenja ID#8205…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

1,200 €

Ekskluzivan dupleks sa galerijom u pešačkoj zoni – idealan za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 4.5
  • 9 €/m2
  • 141 m2