Sremska Kamenica - Mišeluk

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,273 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

238,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004113
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 238,650 €
  • Cena po m2 : 2272.86 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Tražite savršen spoj mira, prirode i moderne arhitekture? Predstavljamo vam prostran porodični stan na jednoj od najtraženijih lokacija u usponu – Mišeluk. ✨ Osnovne karakteristike: Struktura: Četvorosoban (4.0) – idealan za višečlanu porodicu. Tip nekretnine: Dupleks sa funkcionalnim rasporedom koji odvaja dnevnu zonu od spavaćeg bloka. Grejanje: Sopstveno grejanje na gas (plaćanje po utrošku tokom grejne sezone – maksimalna energetska efikasnost i kontrola troškova). Rok završetka radova: Jul 2026. godine. ? Lokacija i Prednosti Mišeluk postaje "novi centar" mirnog života. Stan se nalazi u objektu koji nudi: Vrhunski kvalitet gradnje: Termo i zvučna izolacija po najvišim standardima. Pogled i vazduh: Pozicija koja nudi beg od gradske buke, a na svega par minuta vožnje od centra grada. Parking: Obezbeđena parking mesta za stanare (opciono). ? Cena i uslovi Povraćaj PDV-a: Mogućnost povraćaja za kupce prvog stana. Način plaćanja: Dogovor u zavisnosti od dinamike radova i učešća. Napomena: Kupovina u ranoj fazi izgradnje omogućava vam određene izmene u enterijeru i najpovoljniju cenu po kvadratu! ? Kontaktirajte nas za više informacija Ne propustite priliku da rezervišete svoj dom na vreme. Telefon: 066223344 Mitrović nekretnine, Ognjena Price 1, I sprat.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

236,000 €

Prodaja-Lux namešten-Trosoban stan-69m2-Uknjižen! ID#9905…

  • Soba: 3.0
  • 3,420 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

247,200 €

Na prodaju prostrani trosobni duplex, u blizini Betanije. Odlična lokacija za život, u mirnom kraju, nedaleko od Bulevara. Uz stan od 100m2 se dobij…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Sajmište

231,750 €

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016…

  • Soba: 4.0
  • 2,439 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Novi Sad,Centar , RETKO U PONUDI - u srcu grada , pešačka zona ,komforan četvorosoban stan ,otvoren plan ali se kuhin…

  • Soba: 4.0
  • 2,323 €/m2
  • 102 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

247,000 €

Na prodaju 4.0soban stan u Petrovaradinu, polunamešten 83m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,976 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2