Sremska Kamenica - Mišeluk

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,269 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

199,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004115
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 199,650 €
  • Cena po m2 : 2268.75 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

Tražite savršen spoj mira, prirode i moderne arhitekture? Predstavljamo vam prostran porodični stan na jednoj od najtraženijih lokacija u usponu – Mišeluk. ✨ Osnovne karakteristike: Struktura: Trosoban (3.0) – idealan za višečlanu porodicu, kao i za poslovni prostor. Tip nekretnine: Dupleks sa funkcionalnim rasporedom koji odvaja dnevnu zonu od spavaćeg bloka. Grejanje: Sopstveno grejanje na gas (plaćanje po utrošku tokom grejne sezone – maksimalna energetska efikasnost i kontrola troškova). Rok završetka radova: Jul 2026. godine. ? Lokacija i Prednosti Mišeluk postaje "novi centar" mirnog života. Stan se nalazi u objektu koji nudi: Vrhunski kvalitet gradnje: Termo i zvučna izolacija po najvišim standardima. Pogled i vazduh: Pozicija koja nudi beg od gradske buke, a na svega par minuta vožnje od centra grada. Parking: Obezbeđena parking mesta za stanare (opciono). ? Cena i uslovi Povraćaj PDV-a: Mogućnost povraćaja za kupce prvog stana. Način plaćanja: Dogovor u zavisnosti od dinamike radova i učešća. Napomena: Kupovina u ranoj fazi izgradnje omogućava vam određene izmene u enterijeru i najpovoljniju cenu po kvadratu! ? Kontaktirajte nas za više informacija Ne propustite priliku da rezervišete svoj dom na vreme. Telefon: 066223344 Mitrović nekretnine, Ognjena Price 1, I sprat.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

191,580 €

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo…

  • Soba: 4.0
  • 2,624 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

193,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Salajka

205,382 €

Novi Sad, Salajka - Četvorosoban stan 80m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,567 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,250 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,050 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Salajka

205,050 €

Salajka, 77m2. Dupleks - Troiposoban stan u izgradnji sa parking mestom. Povrat PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,663 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Petosoban porodični stan na Novoj detelinari , 120m2…

  • Soba: 5.0
  • 1,717 €/m2
  • 120 m2