Sremska Kamenica - Mišeluk

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,276 €/m2
  • Površina: 81 m2
PRODAJA

184,385 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004114
  • Površina : 81 m2
  • Cena : 184,385 €
  • Cena po m2 : 2276.36 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/4

Tražite savršen spoj mira, prirode i moderne arhitekture? Predstavljamo vam prostran porodični stan na jednoj od najtraženijih lokacija u usponu – Mišeluk. ✨ Osnovne karakteristike: Struktura: Četvorosoban (4.0) – idealan za višečlanu porodicu. Tip nekretnine: Dupleks sa funkcionalnim rasporedom koji odvaja dnevnu zonu od spavaćeg bloka. Grejanje: Sopstveno grejanje na gas (plaćanje po utrošku tokom grejne sezone – maksimalna energetska efikasnost i kontrola troškova). Rok završetka radova: Jul 2026. godine. ? Lokacija i Prednosti Mišeluk postaje "novi centar" mirnog života. Stan se nalazi u objektu koji nudi: Vrhunski kvalitet gradnje: Termo i zvučna izolacija po najvišim standardima. Pogled i vazduh: Pozicija koja nudi beg od gradske buke, a na svega par minuta vožnje od centra grada. Parking: Obezbeđena parking mesta za stanare (opciono). ? Cena i uslovi Povraćaj PDV-a: Mogućnost povraćaja za kupce prvog stana. Način plaćanja: Dogovor u zavisnosti od dinamike radova i učešća. Napomena: Kupovina u ranoj fazi izgradnje omogućava vam određene izmene u enterijeru i najpovoljniju cenu po kvadratu! ? Kontaktirajte nas za više informacija Ne propustite priliku da rezervišete svoj dom na vreme. Telefon: 066223344 Mitrović nekretnine, Ognjena Price 1, I sprat.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

175,000 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici sa velikom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 3,365 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

193,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

185,440 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 84 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,208 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. MOGUĆNOST KUPOVINE  GARAŽE  17M2 (Svet nekretnine,…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2