Sremska Kamenica - Mišeluk

Moderna garsonjera – Mišeluk

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,564 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

79,470 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004109
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 79,470 €
  • Cena po m2 : 2563.55 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/4

Prodaje se pametno projektovana garsonjera površine 31,49 m² na prestižnoj lokaciji u razvoju – Mišeluk. Stan se nalazi na prvom spratu nove zgrade, što ga čini izuzetno pristupačnim i praktičnim kako za život, tako i za izdavanje. Specifikacije nekretnine: Kvadratura: 31,49 m² Struktura: Garsonjera (ulazni hodnik, kupatilo, prostrana dnevna soba sa kuhinjskim delom i terasa). Grejanje: Sopstveni kotao na gas (plaćanje po utrošku, niska fiksna stopa tokom leta). Rok izgradnje: Jul 2026. godine. Zašto je ovo odlična prilika? Maksimalna iskoristivost: Svaki kvadrat je pažljivo planiran kako bi se dobio osećaj prostranosti i funkcionalnosti. Energetska efikasnost: Grejanje na gas omogućava vam potpunu kontrolu nad troškovima i toplinom vašeg doma. Idealna investicija: Garsonjere na Mišeluku su trenutno najtraženije nekretnine za "stan na dan" ili dugoročno izdavanje zbog blizine novih saobraćajnica i bolnice. Mirno okruženje: Prizemlje u ovom objektu nudi lak pristup bez čekanja lifta, a orijentacija zgrade obezbeđuje mir i prirodnu svetlost. Lokacija: Mišeluk postaje novi centar modernog stanovanja u Novom Sadu. Uživajte u svežem vazduhu i pogledu, dok ste istovremeno na samo 5-7 minuta vožnje od centra grada i tržnog centra Promenada. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Povrat PDV-a: Mogućnost povrata za kupce prvog stana. Za više informacija kontaktirajte nas na 066223344. Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

80,860 €

* INVESTICIONA PRILIKA *Jednoiposoban stan u srcu Novog Sada – Centar …

  • Soba: 1.5
  • 2,788 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Klisa

82,400 €

NOVI SAD.KLISA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

82,400 €

Garsonjera na Bulevaru Evrope, Novi Sad, 24 m²…

  • Soba: 0.5
  • 3,433 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Detelinara

87,000 €

Prodaja garsonjere-Nameštena, Nova Detelinara-Odmah useljiva ID#11381…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2