Sremska Kamenica - Mišeluk

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,506 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

120,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004110
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 120,300 €
  • Cena po m2 : 2506.25 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/4

Prodaje se funkcionalan, dvosoban stan površine 49 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u usponu – Mišeluku. Stan se nalazi u prizemlju moderne stambene zgrade, idealan za one koji traže mir, privatnost i brz pristup gradu. Osnovne karakteristike:Površina: 49 m2. Struktura: Dvosoban (prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa. Spratnost: Prizemlje (pogodno za starija lica, porodice sa decom ili kao poslovni prostor/ordinacija).Rok završetka radova: Jul 2026. godine. grejanje na gas, po utrošku. Prednosti lokacije i objekta:Mir i priroda: Mišeluk nudi savršen balans između urbanog života i prirode, sa mnogo manje buke nego u centru grada.Vrhunski kvalitet gradnje: Prilikom izgradnje koriste se najsavremeniji materijali, energetska efikasnost je prioritet, a završna obrada garantuje dugovečnost i luksuzan osećaj.Odlična povezanost: Zahvaljujući novim saobraćajnicama i mostovima, do centra Novog Sada se stiže za svega par minuta vožnje.Investicioni potencijal: S obzirom na planirani razvoj ovog naselja, kupovina nekretnine u ovoj fazi predstavlja pametnu investiciju kojoj će vrednost rasti. U cenu je uračunata posrednička naknada od 3%. Povrat PDV-a za kupce prvog stana. Kontaktirajte nas za više informacija, uvid u projektnu dokumentaciju i rezervaciju termina za sastanak 066223344 Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

127,420 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,034 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

114,330 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Železnička stanica

119,000 €

Novi Sad-Bulevar, prodaje se nadomak SUP-a, na Bulevaru Kralja Petra l, na 7.spratu od 10, uredan jedoiposoban stan od 4…

  • Soba: 1.5
  • 2,429 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

123,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

118,450 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2