Sremska Kamenica - Mišeluk

Moderna garsonjera – Mišeluk

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,592 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

85,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004111
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 85,550 €
  • Cena po m2 : 2592.42 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/4

Prodaje se pametno projektovana garsonjera površine 33,9 m² na prestižnoj lokaciji u razvoju – Mišeluk. Stan se nalazi na četvrtom spratu nove zgrade, što ga čini izuzetno pristupačnim i praktičnim kako za život, tako i za izdavanje. Specifikacije nekretnine: Kvadratura: 33,9 m² Struktura: Garsonjera (ulazni hodnik, kupatilo, prostrana dnevna soba sa kuhinjskim delom i terasa). Grejanje: Sopstveni kotao na gas (plaćanje po utrošku, niska fiksna stopa tokom leta). Rok izgradnje: Jul 2026. godine. Zašto je ovo odlična prilika? Maksimalna iskoristivost: Svaki kvadrat je pažljivo planiran kako bi se dobio osećaj prostranosti i funkcionalnosti. Energetska efikasnost: Grejanje na gas omogućava vam potpunu kontrolu nad troškovima i toplinom vašeg doma. Idealna investicija: Garsonjere na Mišeluku su trenutno najtraženije nekretnine za "stan na dan" ili dugoročno izdavanje zbog blizine novih saobraćajnica i bolnice. Mirno okruženje: Prizemlje u ovom objektu nudi lak pristup bez čekanja lifta, a orijentacija zgrade obezbeđuje mir i prirodnu svetlost. Lokacija: Mišeluk postaje novi centar modernog stanovanja u Novom Sadu. Uživajte u svežem vazduhu i pogledu, dok ste istovremeno na samo 5-7 minuta vožnje od centra grada i tržnog centra Promenada. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Povrat PDV-a: Mogućnost povrata za kupce prvog stana. Za više informacija kontaktirajte nas na 066223344. Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

93,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

76,740 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,558 €/m2
  • 30 m2

Sremska Kamenica Ledinci

86,800 €

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922…

  • Soba: 2.0
  • 1,400 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

• Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Uknjižen je na 28m2, ali u stvarnosti ima 46m2. U cenu j…

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 28 m2