Sremska Kamenica - Mišeluk

Moderna garsonjera – Mišeluk

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,558 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

76,740 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004112
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 76,740 €
  • Cena po m2 : 2558.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Mišeluk
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/4

Prodaje se pametno projektovana garsonjera površine 30,41 m² na prestižnoj lokaciji u razvoju – Mišeluk. Stan se nalazi na četvrtom spratu nove zgrade, što ga čini izuzetno pristupačnim i praktičnim kako za život, tako i za izdavanje. Specifikacije nekretnine: Kvadratura: 30,41 m² Struktura: Garsonjera (ulazni hodnik, kupatilo, prostrana dnevna soba sa kuhinjskim delom i terasa). Grejanje: Sopstveni kotao na gas (plaćanje po utrošku, niska fiksna stopa tokom leta). Rok izgradnje: Jul 2026. godine. Zašto je ovo odlična prilika? Maksimalna iskoristivost: Svaki kvadrat je pažljivo planiran kako bi se dobio osećaj prostranosti i funkcionalnosti. Energetska efikasnost: Grejanje na gas omogućava vam potpunu kontrolu nad troškovima i toplinom vašeg doma. Idealna investicija: Garsonjere na Mišeluku su trenutno najtraženije nekretnine za "stan na dan" ili dugoročno izdavanje zbog blizine novih saobraćajnica i bolnice. Mirno okruženje: Prizemlje u ovom objektu nudi lak pristup bez čekanja lifta, a orijentacija zgrade obezbeđuje mir i prirodnu svetlost. Lokacija: Mišeluk postaje novi centar modernog stanovanja u Novom Sadu. Uživajte u svežem vazduhu i pogledu, dok ste istovremeno na samo 5-7 minuta vožnje od centra grada i tržnog centra Promenada. Posrednička naknada od 3% je uračunata u cenu. Povrat PDV-a: Mogućnost povrata za kupce prvog stana. Za više informacija kontaktirajte nas na 066223344. Viber, Whatsapp, poziv.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

84,050 €

Centar, 24m2. Jednosoban renoviran stan! …

  • Soba: 1.0
  • 3,502 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

71,640 €

Petrovaradin, Garsonjera 29m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,470 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

Garsonjera u centru Novog Sada, 22 m², I sp.…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2