Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,800 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

235,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2183
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 235,200 €
  • Cena po m2 : 2800.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/0

Prodaje se namešten trosoban stan u blizni Bulevara Oslobođenja. U neposrednoj blizini nalaze se vrtići, škole i autobuska stajališta, pa je svakodnevna organizacija života veoma praktična. Okruženje krasi dosta zelenila, kao i parking mesta, što dodatno doprinosi komforu. U cenu je uključen veći deo nameštaja, pa je stan spreman za useljenje uz minimalna dodatna ulaganja. Ako tražite funkcionalan i lepo pozicioniran stan u jednoj od traženijih lokacija u gradu, ovo je stan za vas. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

231,570 €

Grbavica -kolo Srpskih sestara-Extra duplex sa Garažom…

  • Soba: 3.5
  • 2,790 €/m2
  • 83 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

227,300 €

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 116 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

238,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

* Centar - Luksuzan stan *…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

237,500 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,582 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2