-

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Terasom, Centar Vrdnika, 4. sprat-komplet manešten sa Garažom

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

135,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22512
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 135,960 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

*Naša Preporuka*-Prodajemo Luksuzno Namešten Dvosoban stan površine 44 m² u samom centru Vrdnika na Top-Top Lokaciji. Stan se nalazi na 4. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu,kupatilo i Lepu Terasu sa koje se pruža Pogled na Kompleks Hotela *Termal* i na Veličanstveni Vrdnik... Enterijer je urađen po individualnom dizajnu, uz korišćenje visokokvalitetnih materijala: ugradnih plakara i detalja visokog standarda kao i Najkvalitetnija bela tehnika sa dobrim garancijama... Stan se prodaje potpuno namešten...Grejanje je Podno... Zgrada je nova, stan je u idealnom stanju i potpuno je spreman za useljenje... U cenu je uključena i zatvorena Garaža u dvorištu... Centralna lokacija omogućava neposrednu blizinu Hotela*Termal*,Kompleksa *Fruške Terme*,pešačke zone i Poznate Staze Zdravlja... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22512 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Najpovoljniji -Trosoban stan 67 m², Novo Naselje, Novi Sad, 4/5 sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,164 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Podbara

132,425 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209…

  • Soba: 2.0
  • 3,396 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Novo Naselje

129,000 €

Prodaja-Dvosoban, 43m2-Uknjižen, Novogradnja ID#12074…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

136,500 €

Novi Sad-AdiceFantastican i funkcionalan stan,idealnog rasporeda za porodican zivot.Stan ima dve odvojene spav…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Rotkvarija

144,200 €

Prijatan dvosoban stan 56m² na Rotkvariji – uknjižen, useljiv, zgrada sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

128,500 €

Na prodaju dvoiposoban stan površine 44 m²- Telep…

  • Soba: 2.5
  • 2,920 €/m2
  • 44 m2